Стратегічний консалтинг

Боргове фінансування Розміщення акцій Злиття та поглинання Стратегічний консалтинг

АРТА надає консультаційні послуги менеджменту та акціонерам компаній-клієнтів у питаннях з розробки бізнес-стратегії. Наша експертна думка стратегічного консультанта відіграє важливу роль під час прийняття рішень з розвитку бізнесу, розробки бізнес-стратегії, демонстрації інвестиційних можливостей потенційним інвесторам та/або основним акціонерам. Наше завдання – ретельно проаналізувати та сформулювати клієнту стратегію розвитку його бізнесу, розробити бізнес-план або визначити вартість його фінансового проекту.

Послуги компанії АРТА у галузі стратегічного консалтингу націлені на розробку для нашого клієнта плану дій щодо зростання його операційної та фінансової діяльності, що зрештою позитивно відобразиться на вартості його бізнесу.

Наша місія стратегічного радника полягає у наданні послуг в наступних питаннях:

  • Підготовка компанії до продажу;
  • Розробка стратегічного і фінансового плану;
  • Визначення основних факторів успіху бізнесу;
  • Оцінка фінансового стану компанії;
  • Покращення операційної та управлінської діяльності.

Основним моментом під час проведення трансакцій у сфері корпоративних фінансів, незалежно від того, чи це залучення акціонерного або боргового капіталу, злиття або поглинання, є чітке розуміння ринкової вартості бізнесу або одного з його активів. Проведення акціонерної вартості підприємства часто є основним чинником в управлінні компанією і процесах прийняття стратегічних загальнокорпоративних рішень.

АРТА надає послуги з оцінки бізнесу в рамках повного пакету послуг у сфері корпоративних фінансів. Для визначення ринкової вартості ми на підставі глибокого розуміння ринкового сегменту та основних чинників формування вартості, проводимо детальний аналіз діяльності компанії та її фінансової звітності.

Для прийняття стратегічно правильних бізнес-рішень, що ґрунтуються на об'єктивній інформації, АРТА використовує сучасну оціночну методологію для розробки та побудови складних фінансових моделей, які проектують майбутні можливості та ризики компанії. Цей підхід допомагає нам співпрацювати з клієнтами в умовах реального часу під час переговорів, подання заяв або уточненні стратегічних цілей.

Отримати більш детальну інформацію з даної послуги Ви можете, зв'язавшись з нашими експертами:

e-mail: corporate.finance@arta.ua
тел.: +380 44 365 35 45
  +380 44 365 35 24
  +380 44 365 35 32