Пенсійні фонди

Пенсійні фонди Інвестиційні фонди Ліцензії Фінансова звітність та аудиторський висновок

Недержавний пенсійний фонд (НПФ) та його переваги для роботодавців-учасників НПФ

Створення та управління недержавними пенсійними фондами (НПФ) було одним з основних пріоритетів у стратегії Компанії з моменту її створення в 2002 році. АРТА – одна з перших в Україні компаній з управління активами, яка популяризувала створення НПФ, пропонуючи своїм клієнтам комплексний пакет послуг, таких як:

  • Розробка пенсійної програми
  • Моделювання пенсійного фонду
  • Юридичне оформлення вибраної моделі
  • Реалізація пенсійної програми
  • Управління активами пенсійних фондів

Один з ключових принципів філософії нашої компанії полягає у встановленні та підтримці довгострокових партнерських відносин із нашими клієнтами. Для клієнтів-фізичних осіб ми організували відкритий пенсійний фонд «АРТА», тоді як для корпоративних клієнтів Компанія пропонує створення та управління активами абсолютно нового пенсійного фонду, розробленого відповідно до побажань самих клієнтів.

Партнерські стосунки компанії АРТА з лідерами сегментів адміністрування та зберігачами недержаних пенсійних фондів забезпечують додаткові переваги для юридичних осіб по створенню та супроводу НПФ. Наявність у складі АРТА власної компанії з управління активами (ТОВ «АРТА Управління Активами») і торговця цінними паперами (ТОВ «АРТА Цінні Папери») дозволяє значно підвищити ефективність та мінімалізувати накладні витрати в процесі управління активами.

Отримати більш детальну інформацію з даної послуги Ви можете, зв'язавшись із нашими експертами з управління активами:

e-mail: Peter.Marushchak@arta.ua
тел.: +380 (44) 365-35-23
  +380 (44) 365-35-45