Інвестиційні фонди

Пенсійні фонди Інвестиційні фонди Ліцензії Фінансова звітність та аудиторський висновок

Розвиток українського фондового ринку супроводжується зростаючим до нього інтересом з боку приватних інвесторів, що бажають скористатись новими можливостями, які надає сучасний фондовий ринок. При цьому, приймаючи інвестиційні рішення, варто все ж таки зважити на основне: як вкласти свої кошти найменш витратним, безпечним і простим шляхом.

Сучасне інвестування для України – це достатньо новий фінансовий інструмент, але ми впевнені, що в найближчий час фонди будуть успішно справлятись із завданням збереження та нарощування капіталу. Вони надають просте, прозоре та ліквідне рішення питанню довгострокових збережень для приватних клієнтів, а також організацій різних форм власності.

Дотримуючись сучасних тенденцій розвитку українського фондового ринку, компанія АРТА обрала для себе один за найбільш перспективних напрямків – управління активами. Наш професіоналізм та отриманий за період роботи досвід у цьому сегменті, дозволяють забезпечити максимальну ефективність в управлінні активами інвесторів. Компанія має у своєму розпорядженні інвестиційну інфраструктуру, що допомагає нам надавати клієнтам комплексні рішення фінансових потреб, а також забезпечує максимальний контроль ризиків та захист інвесторів.

Спеціалісти нашої компанії розвивають новітні моделі управління фінансовими інструментами, передбачаючи активізацію ризику.

Отримати більш детальну інформацію з даної послуги Ви можете, зв'язавшись з нашими експертами з управління активами:

e-mail: Peter.Marushchak@arta.ua
тел.: +380 (44) 365-35-23
  +380 (44) 365-35-45