Акції

Боргові інструменти Акції Ліцензії Фінансова звітність та аудиторський висновок

Торгові операції на ринку акцій українських емітентів є одним із ключових напрямків діяльності нашої компанії. Маючи багаторічний досвід роботи та займаючи провідні позиції в даному секторі, АРТА надає своїм клієнтам повний спектр послуг на фондовому ринку України.

Компанія традиційно входить до переліку найбільш активних учасників торгів на фондовому ринку та є членом ПФТС та маркет-мейкером, надаючи своїм клієнтам можливість проводити угоди з мінімальними витратами.

Команда АРТА має значний досвід роботи з усіма обіговими на українському фондовому ринку інструментами. Завдячуючи багаторічному досвіду трейдерів, бездоганній роботі відділу оформлення угод та зберігача, ретельно розробленій і перевіреній на практиці стратегії трейдингу, а також високому ступеню формалізації системи управління ризиками, компанія є активним та успішним гравцем як у сегменті «блакитних фішок», так і в сегменті паперів із більш низькою ліквідністю (акції другого ешелону).

Ми надаємо кваліфіковані послуги з брокерських програм та довірчому управлінню. Менеджери-консультанти АРТА працюють індивідуально з кожним клієнтом, підбираючи найбільш ефективні рішення для кожного інвестора, що дозволяє оперативно вирішувати будь-які бізнес-завдання. Особливе значення спеціалісти АРТА приділяють аналітичній підтримці клієнтів, надаючи аналітичні огляди фінансових ринків, а також огляди по окремим галузям і емітентам цінних паперів.

Одним із напрямків діяльності компанії є надання послуг із підвищення ліквідності цінних паперів та ринкової капіталізації їх емітентів. Також в рамках комплексного обслуговування клієнтів АРТА надає консультації з питань фінансової стратегії та податкової оптимізації .

Отримати більш детальну інформацію з даної послуги Ви зможете, зв'язавшись із нашими експертами з фондового ринку:

e-mail:   Peter.Marushchak@arta.ua
тел.:   +380 (44) 365-35-23
  +380 (44) 365-35-45