Публікації

Прес-релізи Публікації

15.02.17

Повідомлення про загальні збори учасників ТОВ "Арта Управління Активами"

Учасникам ТОВ «АРТА УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ»

06.04.09

"Укррос" знайшов раціональне зерно

Сергій та Олександр Федоренки, власники ВАТ "Цукровий союз 'Укррос'", що є одним з найбільштих виробників цукру, та компанії "Укрросзерно", вирішили їх об'єднати. Недивлячись на їх різну спеціалізацію, злиття дозволить більш ефективно управляти активами, суттєво скоротивши операційні та адміністративні витрати, вважають експерти.

КоммерсантЪ

детальніше

16.03.09

Вадим Новинський вростає у землю

Вадим Новинський, чий бізнес до сих пір був зосереджений у металургії та машинобудуванні, вирішив зайняться торгівлею зерном. Як стало відомо Ъ, "Смарт-холдинг", який йому належить, створює зернотрейдера "Сагро": до кінця року компанія планує орендувати близько 30 тис. га землі, а до 2013 року – збільшити площі до 200 тис. га, що є порівняним до площ найбільших гравців ринку.

КоммерсантЪ

детальніше

13.03.09

Landkom продається потрошку

Один з найбільших виробників рапсу в Українї компанія Landkom International продала у ході private placement 10% акцій за $3,5 млн. Це у шість разів дешевше, ніж під час IPO, та в 11 разів, аніж у ході SPO, які компанія провела у попередні два роки.

КоммерсантЪ

детальніше

08.01.09

Рекомендації по ринку акцій - Інтерпайп

...ІК "АРТА" рекомендує продавати облігації "Інтерпайп" з урахуванням суттєвих ризиків країни, ризиків рефінансування, а також підвищення ризиків щодо зниження показників прибутковості та рентабельності.

КоммерсантЪ

детальніше

27.12.08

Рекомендації по ринку акцій - Західенерго

ІК "АРТА" підтверджує свою цільову ціну в 520 грн (потенціал росту - 25%) і рекомендує тримати акції "Західенерго" (ПФТС: ZAEN).

Fundmarket

детальніше


1

2

3

4

5

6

7

8

9

10