Публікації

Прес-релізи Публікації

26.12.08

Рекомендації по ринку акцій - Райффайзен Банк Аваль

...ARTA Investments рекомендує продавати акції "Райффайзен Банк Аваль" за цільовою ціною 0,14 грн. Аналітик Микола Ніколаєв не бачить перспективи розвитку банківського сегменту у середньостроковій перспективі та прогнозує суттєві проблеми даного бізнесу у найближчому майбутньому.

КоммерсантЪ

детальніше

15.12.08

Кому належить Україна

Якщо когось і мине теперішня фінансова та економічна криза, так це вертикально інтегровані агрохолдинги. Більшість із них сформувалися ще у важкі 1990-ті на уламках соціалістичного сільського господарства, як раз у період глибокої кризи, і тому знають, як впоратися із складностями.

КоммерсантЪ

детальніше

28.11.08

"Наша ряба" пікірувала

Міжнародне рейтингове агентство Fitch змінило прогноз рейтинга найбільшого в Україні виробника м'яса птиці – "Миронівського хлібопродукту" (МХП) – зі "стабільного" на "негативний".

Коммерсантъ

детальніше

28.11.08

Україну завалило врожаєм

Рекордний врожай зернових в Україні не виправдав надіїі аграріїв. Навпаки, надмірна пропозиція як на внутрішньому, так і на зовнішніх ринках призвела до обвалу цін.

Коммерсантъ

детальніше

17.11.08

Фонди відчувають дно. Листопадний спад на ринку ПІФів може разохотити інвесторів, і вони почнуть скупати паї, що подешевшали

Вкладники пайових інвестфондів продовжили у жовтні вилучати свої кошти з ПІФів. У фондовиків не залишилось аргументів для утримання своїх клієнтів.

Деловая столица

детальніше

28.08.08

Сергій Тігіпко дивиться в землю

Учора підприємець Сергій Тігіпко повідомив про вихід в новий для себе сегмент – разом з іноземними партнерами він вкладе $80 млн. в обробку 30 тис. га сільськогосподарської землі.

Коммерсант

детальніше


1

2

3

4

5

6

7

8

9

10