Прес-релізи

Прес-релізи Публікації

03.11.10

ІК «АРТА» повідомляє про успішне розміщення випуску облігацій ЗАТ «Галичина» серії D на загальну суму 45 млн. гривень

Інвестиційна компанія «АРТА» оголошує, що первинне розміщення випуску облігацій серії D ЗАТ «Галичина», одного з найбільших вітчизняних виробників молочної продукції, відбулося у повному обсязі у строки, передбачені умовами розміщення, з 27 липня 2010 року до 25 жовтня 2010 року.

детальніше

19.07.10

ІК «АРТА» повідомляє про реєстрацію випуску облігацій ЗАТ «Галичина» серії D на суму 45 млн. гривень

Інвестиційна компанія «АРТА» оголошує, що з 27 липня 2010 року розпочинається розміщення облігацій серії D ЗАТ «Галичина», одного з найбільших вітчизняних виробників молочної продукції.

детальніше

20.05.10

ІК "АРТА" своєчасно виконує зобов'язання за власними облігаціями

В обігу на ринку цінних паперів України знаходяться облігації компанії ТОВ «АРТА Цінні Папери» серій «А» та «В» загальною сумою 40 млн. грн. Усі зобов’язання емітента виконуються вчасно та в повному обсязі.

детальніше

11.09.09

Компанія «АРТА» успішно завершила реструктуризацію боргових зобов'язань АБ «Укргазбанк»

Компанія «АРТА» разом зі своїм партнером – банком «ING» успішно завершила реструктуризацію заборгованості за синдикованим кредитом від Standard Bank та облігаціями АБ «Укргазбанк» серій А, В і С.

детальніше

17.07.09

АРТА уклала договір на управління активами з КНПФ "Поштовик"

КУА "АРТА Управління активами" уклала договір на управління активами з Корпоративним недержавним пенсійним фондом "Поштовик".

детальніше

17.06.09

Реструктуризація зобов’язань ЗАТ «Галичина» перед утримувачами корпоративних облігацій підприємства

ЗАТ «Галичина» успішно реструктуризувала пред’явлені до оферти облігації серій А, В і С. Радником з реструктуризації виступила інвестиційна компанія «APTA», уповноваженим Платіжним Агентом – ВАТ «Райффайзен Банк Аваль».

детальніше


1

2

3

4

5