Команда

Наша історія Команда Стратегія та принципи

Наша команда

Лариса Применко
Директор, Ринки боргового капіт
алу

Експерт з ринків боргового фінансування. З 1998р. Лариса обіймала посаду головного спеціаліста в Міністерстві фінансів України. До сфери її компетенції входили випуски суверенних єврооблігацій і міжнародні ринки капіталів.

З моменту приєднання до АРТА у 2003р., Лариса успішно завершила кілька транзакцій із залучення боргового й акціонерного капіталу, приймала участь у найбільших проектах нафтогазового, енергетичного, харчового, фармацевтичного, банківського і транспортного секторів, а також у ряді масштабних проектів із випуску муніципальних і суверенних облігацій та управління боргом.

П.Применко отримала диплом за спеціальністю «Фінанси та кредит» у Київському національному торгово-економічному університеті. Має диплом спеціаліста з фізики, Національний університет імені Тараса Шевченка. Поглиблені курси з макроекономіки та фінансового аналізу, Joint Vienna University, Австрія.

Олег Ганенко
Директор, Злиття та Поглинання 

У компанії АРТА пан Ганенко очолює проекти у сфері корпоративних фінансів, зокрема злиття та поглинання, фінансовий стратегічний консалтинг і проекти з оцінки бізнесу. Має 7-річний досвід роботи у банківському секторі. Олег керував транзакціями із злиття та поглинання, а також завершив ряд проектів із стратегічного консалтингу для компаній фінансового, нафтогазового і транспортного секторів, а також у медіа сегменті та важкій промисловості .

Має ступінь магістра з фінансів, CASS Business School, CITY University, Лондон. Отримав диплом магістра міжнародного менеджменту та диплом бакалавра економічних наук у Київському національному економічному університеті.

Глеб Кабальнов
Управління активами

Глеб Кабальнов очолює Департамент управління активами. До сфери компетенції п. Кабальнова входять моніторинг ринкового портфелю Компанії та її клієнтів, оцінка інвестиційних ризиків та ринкових активів, а також аналіз галузей економіки.

Глеб має семирічний досвід роботи в українському фінансовому секторі. До того, як очолити напрямок з управління активами, він працював в Компанії на посаді торговця на ринку акцій. До приєднання до компанії АРТА Глеб працював управляючим активами в інвестиційній компаній, де керував управлінням активами компанії та портфелями клієнтів на ринку ПФТС, а також проводив галузевий аналіз та аналіз компаній.

Отриамв диплом із відзнакою за спеціальністю «Міжнародна економіка» у Харківському державномуу економічному університеті.  

Андрій Цимбал
Фінансовий директор
 

Андрій працює в компанії на посаді Фінансового директора з 2008 року. До цього часу він очолював економічний департамент в одній із компаній групи «СКМ», керував проектами фінансового консалтингу у ряді найбільших українських та міжнародних компаній, працював у банківському секторі.

Андрій Цимбал має диплом Київського Національного університету ім. Т. Г. Шевченка (1993р.) за спеціальністю «економіка», а також ступінь Executive МВА, Києво-Могилянської Бізнес Школи (2009р.).