Команда

Наша історія Команда Стратегія та принципи

Наша команда

Лариса Применко
Директор, Ринки боргового капіт
алу

Експерт з ринків боргового фінансування. З 1998р. Лариса обіймала посаду головного спеціаліста в Міністерстві фінансів України. До сфери її компетенції входили випуски суверенних єврооблігацій і міжнародні ринки капіталів.

З моменту приєднання до АРТА у 2003р., Лариса успішно завершила кілька транзакцій із залучення боргового й акціонерного капіталу, приймала участь у найбільших проектах нафтогазового, енергетичного, харчового, фармацевтичного, банківського і транспортного секторів, а також у ряді масштабних проектів із випуску муніципальних і суверенних облігацій та управління боргом.

П.Применко отримала диплом за спеціальністю «Фінанси та кредит» у Київському національному торгово-економічному університеті. Має диплом спеціаліста з фізики, Національний університет імені Тараса Шевченка. Поглиблені курси з макроекономіки та фінансового аналізу, Joint Vienna University, Австрія.

Олег Ганенко
Директор, Злиття та Поглинання 

У компанії АРТА пан Ганенко очолює проекти у сфері корпоративних фінансів, зокрема злиття та поглинання, фінансовий стратегічний консалтинг і проекти з оцінки бізнесу. Має 7-річний досвід роботи у банківському секторі. Олег керував транзакціями із злиття та поглинання, а також завершив ряд проектів із стратегічного консалтингу для компаній фінансового, нафтогазового і транспортного секторів, а також у медіа сегменті та важкій промисловості .

Має ступінь магістра з фінансів, CASS Business School, CITY University, Лондон. Отримав диплом магістра міжнародного менеджменту та диплом бакалавра економічних наук у Київському національному економічному університеті.  

Андрій Цимбал
Фінансовий директор
 

Андрій працює в компанії на посаді Фінансового директора з 2008 року. До цього часу він очолював економічний департамент в одній із компаній групи «СКМ», керував проектами фінансового консалтингу у ряді найбільших українських та міжнародних компаній, працював у банківському секторі.

Андрій Цимбал має диплом Київського Національного університету ім. Т. Г. Шевченка (1993р.) за спеціальністю «економіка», а також ступінь Executive МВА, Києво-Могилянської Бізнес Школи (2009р.).