Команда

Наша історія Команда Стратегія та принципи

Тимур Хромаєв
Партнер

Тимур Хромаєв, один із засновників ІК АРТА, безпосередньо контролює діяльність компанії, пов’язану з корпоративними фінансами, інвестиційноим банкінгом, торгівлею цінними паперами й управлінням активами.

До створення компанії «АРТА» пан Хромаєв обіймав посаду заступника Голови Правління в ЗАТ «ТАС-Інвестбанк», де керував департаментами інвестиційного банкінгу та корпоративних фінансів. До переходу в «ТАС-Інвестбанк» пан Хромаєв був заступником Голови Правління іншого українського банку – ЗАТ «НРБ-Україна», де очолював відділ корпоративних фінансів і керував Казначейством банку.

З 1997 по 2001 рр. пан Хромаєв займав керівні посади в Міністерстві фінансів України, у тому числі начальника управління ринків капіталу. До сфери його діяльності входили контроль за реалізацією боргової політики на внутрішньому та зовнішніх ринках капіталу, оптимізація структури державного комерційного боргу, координація взаємодії Міністерства з Національним Банком України та Державним казначейством , а також розробка законодавчих актів щодо державної комерційної заборгованості України.

Пан Хромаєв отримав диплом Бакалавра економіки в Union College, Нью-Йорк, США (1997г.) і диплом Магістра міжнародного права в Інституті  міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.
Вільно володіє англійською мовою.

Наша команда

Лариса Применко
Директор, Ринки боргового капіт
алу

Експерт з ринків боргового фінансування. З 1998р. Лариса обіймала посаду головного спеціаліста в Міністерстві фінансів України. До сфери її компетенції входили випуски суверенних єврооблігацій і міжнародні ринки капіталів.

З моменту приєднання до АРТА у 2003р., Лариса успішно завершила кілька транзакцій із залучення боргового й акціонерного капіталу, приймала участь у найбільших проектах нафтогазового, енергетичного, харчового, фармацевтичного, банківського і транспортного секторів, а також у ряді масштабних проектів із випуску муніципальних і суверенних облігацій та управління боргом.

П.Применко отримала диплом за спеціальністю «Фінанси та кредит» у Київському національному торгово-економічному університеті. Має диплом спеціаліста з фізики, Національний університет імені Тараса Шевченка. Поглиблені курси з макроекономіки та фінансового аналізу, Joint Vienna University, Австрія.

Олег Ганенко
Директор, Злиття та Поглинання 

У компанії АРТА пан Ганенко очолює проекти у сфері корпоративних фінансів, зокрема злиття та поглинання, фінансовий стратегічний консалтинг і проекти з оцінки бізнесу. Має 7-річний досвід роботи у банківському секторі. Олег керував транзакціями із злиття та поглинання, а також завершив ряд проектів із стратегічного консалтингу для компаній фінансового, нафтогазового і транспортного секторів, а також у медіа сегменті та важкій промисловості .

Має ступінь магістра з фінансів, CASS Business School, CITY University, Лондон. Отримав диплом магістра міжнародного менеджменту та диплом бакалавра економічних наук у Київському національному економічному університеті.

Глеб Кабальнов
Управління активами

Глеб Кабальнов очолює Департамент управління активами. До сфери компетенції п. Кабальнова входять моніторинг ринкового портфелю Компанії та її клієнтів, оцінка інвестиційних ризиків та ринкових активів, а також аналіз галузей економіки.

Глеб має семирічний досвід роботи в українському фінансовому секторі. До того, як очолити напрямок з управління активами, він працював в Компанії на посаді торговця на ринку акцій. До приєднання до компанії АРТА Глеб працював управляючим активами в інвестиційній компаній, де керував управлінням активами компанії та портфелями клієнтів на ринку ПФТС, а також проводив галузевий аналіз та аналіз компаній.

Отриамв диплом із відзнакою за спеціальністю «Міжнародна економіка» у Харківському державномуу економічному університеті.  

Джайлз Фарлі
Директор, Інвестиційний банкінг

Приєднавшись до компанії АРТА у 2008 році, Джайлз Фарлі керує питаннями маркетингу та продажів у підрозділі інвестиційного банкінгу.

До приходу в компанію АРТА, Джайлз 4 роки працював у США, Європі та Азії на позиції Віце-президента Сitigroup, де відповідав за питання, пов’язані з управлінням портфелем клієнтських зобов’язань банку у розмірі 14 млрд. дол. США. Крім того, Джайлз має досвід роботи в Boston Consulting Group на позиції консультанта з питань управління. Також він працював інвестиційним аналітиком у хедж-фонді Dialogue Capital Management, Нью-Йорк.

Джайлз розпочинав кар’єру в політиці, керуючи протягом шести років виборчими компаніями в США, Європі та Карибських островах. Він також був членом кабінету в Уряді штату Алабама, де займав посаду головного помічника Губернатора штату з політико-дослідницької роботи. 

Пан Фарлі отримав ступінь Магістра ділового адміністрування в аспірантурі Стенфордського університету (2004р.), а також ступінь бакалавра мистецтв в Університеті Каліфорнії, Лос-Анджелес (1995г.).  

Андрій Цимбал
Фінансовий директор
 

Андрій працює в компанії на посаді Фінансового директора з 2008 року. До цього часу він очолював економічний департамент в одній із компаній групи «СКМ», керував проектами фінансового консалтингу у ряді найбільших українських та міжнародних компаній, працював у банківському секторі. Загальний стаж роботи Андрія у сфері фінансів, економіки та інвестицій нараховує 19 років.

Андрій Цимбал має диплом Київського Національного університету ім. Т. Г. Шевченка (1993р.) за спеціальністю «економіка», а також ступінь МВА, Києво-Могилянської Бізнес Школи (2009р.).